DOŁĄCZ DO NAS - ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM NA STRZEGOM HORSE TRIALS 2017

Strzegom Horse Trials to najlepsi jeźdźcy, wspaniałe konie, niepowtarzalne widowisko sportowe. Strzegom już po raz czternasty jest organizatorem zawodów Strzegom Horse Trials oraz nowego cyklu Pucharu Narodów. W 2016 roku zawody odbędą się w terminie 17-21 maja.

Program Wolontariatu Strzegom Horse Trials został uruchomiony w 2007 roku. W organizację trzynastu edycji strzegomskich zawodów zaangażowało się już w sumie prawie 1500 wolontariuszy. Właśnie rozpoczynamy nabór do Programu Wolontariat 2017.

Kochasz jeździectwo i atmosferę zawodów? Chcesz zobaczyć z bliska przejazdy najlepszych na świecie zawodników i koni wkkw? Jeśli tak- dołącz do nas, pomóż nam stworzyć zawody na najwyższym poziomie! Zostań wolontariuszem na Strzegom Horse Trials 2017!

Kogo potrzebujemy?
Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe i seniorów.

Co będę robić?
Przeciętne zawody trwające trzy - cztery dni wymagają zaangażowania około 100 wolontariuszy do pomocy w biurze zawodów, punktach informacyjnych, obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, na parkurze, przy podawaniu napojów, przy pracach porządkowych, rozklejaniu plakatów, roznoszeniu ulotek oraz wielu innych zajęciach. Nie zapominajcie, że mimo obowiązków, które zostaną Wam przydzielone, wolontariat to super doświadczenie, nowe znajomości i DOBRA ZABAWA!

Jak to działa?
Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www (poniżej). Po rejestracji będziesz sukcesywnie otrzymywać kolejne informacje na temat udziału w Programie Wolontariatu Strzegom Horse Trials.

Czy potrzebuję szkolenia?
Na pewno bardzo pomocne będzie ogólne zrozumienie zasad wkkw i całych zawodów. Instrukcje na temat zadań będziecie otrzymywać każdego dnia.

Czy mogę przyjechać z kimś?
Tak, podczas zawodów potrzebna jest każda para rąk. Możesz przyprowadzić kogoś z rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy, sąsiada - ale koniecznie poinformuj o tym koordynatora programu.

Jestem zawodnikiem, czy jest to jakaś przewaga?
Szczególnie zawodników zachęcamy do pomocy przy zawodach. Jako wolontariusze będą kluczowymi osobami w pilnowaniu przebiegu zawodów. Są najlepiej zorientowani, bo znają zasady jakimi się one rządzą.

Co z moimi danymi osobistymi?
Informacje, które nam przekażesz są wykorzystywane tylko do jednego celu, którym jest organizacja zawodów Strzegom Horse Trials. Baza danych wolontariuszy nie jest wykorzystywana w jakikolwiek inny sposób.

Co zapewniamy?
Wszyscy wolontariusze zostaną objęci ubezpieczaniem NNW na czas trwania zawodów. Zapewniamy również zakwaterowanie (pole namiotowe z dostępem do węzła sanitarnego) oraz dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Istnieje również możliwość zoorganizowania transportu ze Strzegomia do Morawy dla tych osób, które wybierają sie do nas autobusem lub pociągiem.

Ile to trwa?
Zawody trwają 5 dni, ostateczne przygotowania rozpoczynają się kilka dni przed imprezą. Nie musisz być z nami codziennie, daj znać kiedy dysponujesz czasem – znajdziemy dla Ciebie zajęcie.

HARMONOGRAM
Rozpoczęcie rekrutacji: 1 marca 2017
Zakończenie przyjmowania zgłoszeń: 30 kwietnia 2017
Weryfikacja zgłoszeń: 1-5 maja 2017
Wyniki naboru: 5 maja 2017

Istnieje również możliwość przyjazdu na krótszy okres.
Chętnych do pomocy przy zawodach, którzy dysponują większą ilością czasu zapraszamy już od 8 maja.

DOŁĄCZ DO NAS - ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ ZAWODÓW

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania lub sugestie nie wahaj się skontaktować się  nami:
 
KOORDYNATOR PROGRAMU
Agata Pniewska
+48 504 017 894
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


REGULAMIN PROGRAMU WOLONTARIAT

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PAMIĘTAJ: wypełniając formularz zgłoszeniowy akceptujesz Regulamin Programu Wolontariat.