INFORMACJE PRASOWE STRZEGOM HORSE TRIALS 2012

Sandra Auffarth zwyciężczynią Pucharu Świata w Strzegomiu
Reprezentantka Niemiec, Sandra Auffarth zwyciężyła w konkursie z cyklu Pucharu Świata w wkkw. Najwyższą lokatę wśród polskich zawodników zajął Paweł Warszawski.
DOC

Puchar Narodów dla Niemców
Narodowa drużyna Niemiec wywalczyła zwycięstwo w konkursie zaliczanym do cyklu Pucharu Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.
DOC

Knap złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów
Michał Knap dosiadający klaczy Reja po bezbłędnie przejechanym parkurze, wywalczył złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów w konkurencji wkkw.
DOC

Ostholt wygrał konkurs CCI2*, Polak drugi
Zwycięstwem Franka Ostholta zakończył się konkurs CCI2* we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Paweł Warszawski zajął drugie miejsce.
DOC

W konkursie CCI1* zwyciężyła Szwajcarka, Knap trzeci
Po bezbłędnie przejechanym crossie i parkurze Esthera Andres ze Szwajcarii na koniu Schwalbenprinz zdobyła dwa pierwsze miejsca w konkursie CCI1* w konkurencji wkkw.
WORD

Niemka prowadzi w Pucharze Świata
Rozegrano pierwszy konkurs zaliczany do cyklu Pucharu Świata – CICO3*-W. Po ujeżdżeniu prowadzi Niemka Sandra Auffarth, na koniu Opgun Louvo z wynikiem 36,70 pkt.
DOC

Polak drugi w konkursie CIC2*, podium dla Dibowskiego
Reprezentant Niemiec Andreas Dibowski zwyciężył w konkursie CIC2*, drugą lokatę zajął Kamil Rajnert.
DOC

Schrade zwycięzcą w konkursie CIC1*, Rajnert czwarty
Dirk Schrade zajął dwa pierwsze miejsca w konkursie CIC1*. Reprezentant Polski poza podium.
DOC

Zawody Strzegom Horse Trials wystartowały
Rozegrano pierwsze konkursy ujeżdżenia w ramach zawodów Strzegom Horse Trials 2012 we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.W konkursie CIC1* w ujeżdżeniu prowadzenie objął Niemiec Dirk Schrade.
DOC

Puchar Świata w jeździectwie od czwartku w Morawie
Blisko 200 koni w barwach 18 państw wystartuje w zawodach Pucharu Świata we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, które w czwartek rozpoczną się w Morawie pod Strzegomiem.
DOC

Strzegom otworzy cykl Pucharu Świata w jeździectwie
Inaugurujące nowy sezon Pucharu Świata w WKKW zawody w brytyjskim Chatsworth zostały odwołane. Cykl pucharowych rozgrywek wystartuje zatem w Strzegomiu.
DOC

Akcja rekrutacyjna wolontariuszy wciąż trwa
Jeszcze przez tydzień można zgłaszać chęć udziału w Programie Wolontariatu Strzegom Horse Trials.
DOC

Ruszyły prace nad budową trasy crossu
Na hipodromie w Morawie realnych kształtów nabiera trasa crossu, na którym zawodnicy zawalczą o punkty podczas czerwcowych zawodów Strzegom Horse Trials
DOC

We Francji wystartował Puchar Narodów w WKKW
Puchar Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego zadebiutował właśnie we francuskim Fontainebleau. To zupełnie nowy cykl w sportowy w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Po pierwszych zawodach z serii zarówno w rankingu indywidualnym, jak i drużynowym prowadzą Niemcy.
DOC

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy na Strzegom Horse Trials
Strzegom Horse Trials to największe w tej części Europy zawody jeździeckie we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. W tym roku Puchar Świata zostanie zorganizowany po raz dziesiąty. Zawody odbędą się w terminie od 31 maja do 3 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia.
DOC

Puchar Narodów w Strzegomiu
Wielkie święto hippiczne – Strzegom Horse Trials - na stałe wpisało się do międzynarodowego kalendarza ważnych wydarzeń jeździeckich. W tym roku zawody zostaną rozegrane już po raz dziesiąty. W 2012 roku strzegomskie zawody rozszerzą swoją dotychczasową formułę. Podczas Strzegom Horse Trials rozegrany zostanie równolegle z konkursem Pucharu Świata konkurs Pucharu Narodów.